Kunda News

Informace o gildě
Dad
Retired Officer
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Kunda News

Příspěvek od Dad » 23.1.2012 11:30

Takze vcera sa podarilo to co sme uz dlho skusali..
Aj ked to spociatku vyzeralo ze nebude vobec ziaden raid, lebo sa nam prihlasili len 2ja healeri, zistili sme ze 2ja healeri uplne stacia na cele DSko, vratane, Spine, Madnessu a aj Warmaster siel v dvoch healorch dobre :)

Chalani si to ale dobre naplanovali, vyuzili ze Griz, Thoraxx, Subla nebudu, mna ako dlasie Vice GM nasrali do nepricetnosti takze som siel radsej spat, a kym farebna haved sladko spinkala (grcala v krcme) oni si spolceny s Frantom ktory tam bol jediny farebny zabili pekne Madness..a aby toho nebolo alo, dali to rovno na prvy pull a hned nam hodili aj screenshoty na forum..

Co dodat? Hadam len "GZ VY KUNDY SMRADLAVE SPINAVE!!!" a aby ste nepovedali, prikladam aj Screenshot :)
WoWScrnShot_012312_000036.jpg
[GhostCrawler]: If you are trying to AE tank and a bad dps is attacking the wrong target and dies, we call that justice.

"sme rozbuska bracho, ale vy ste DYNAMIT!" - Zverky

ja nemozem leadrovat oficialne, mam kokotsku povahu na nieco take - Asmo

Dad
Retired Officer
Kontaktovat uživatele:

Ultraxion down!

Příspěvek od Dad » 26.1.2012 20:34

Aj ked sme vcera mysleli ze sa 25tka ani neposklada, a este po Hagare sme rozmyslali o tom ze to zabalime a rozpustime..zase raz nas nasi raideri presvedcili ze ked chcu, tak vedia nakopat prdel kazdemu bossovi..

..skoda len ze vacsinou nechcu :D

Po wipe na Warlordovi a kostrbatom kille Hagary sa nam vsak ani v najblaznivejsom sne nesnivalo, ze tuto stredu padne aj Ultraxion, total first kill na 25tke :)

A co viac, mal som vcera natacaci den a okrem Hagary, ktora by mala byt na youtube zajtra, vam dnes prinasam EXKLUZIVNE video z First killu Ultraxiona na 25tke!!!

Enjoy ;)
[GhostCrawler]: If you are trying to AE tank and a bad dps is attacking the wrong target and dies, we call that justice.

Dad
Retired Officer
Kontaktovat uživatele:

Nicitelov koniec

Příspěvek od Dad » 6.2.2012 22:31

Tak a je to tu, aj ked to tak mozno nevyzera, 5% spravilo svoje a my sme vcera neverili vlastnym ociam ked padol Warmaster aj Spine na 25tke na prvy pull. Aj ked by bolo pekne keby sme dali na prvy pull aj "Šílenství toho na jehož křídlech přichází smrt", no aj kill na 25tke na 3ti pull je pekny. :)

Co dodat, GZ vsetkym cicinam co vyninjovali paradne zbrane a horsa skusit nejaky ten Heroick :) vsetci uz vieme ze ked je dobra partia tak je aj dobra atmosfera, aj dobra sranda aj dobre killy ;)

Dakujeme vsetkym ludom co s nami raiduju, raidovali a podporuju nas, nasim zenam (v raide aj za chrbtami) lebo len vdaka tymto ludom si mozeme odfajknut dalsiu komplet vycistenu instanciu, a podla sprav v mediach aj nas druhy komplet vycisteny datadisk . Len tak dalej kundy ;)

Dad
Retired Officer
Kontaktovat uživatele:

Zo zivota guildy..

Příspěvek od Dad » 11.2.2012 17:35

V poslednom case je tu nejak vela sprav o tom jak progressujeme a tak..treba trochu odlahcit atmosferu takze mam pre ludi ktory sa zaujimaju o nasu guildu par prispevkov z nasho g chatu..

Prvy sa tyka prace..kedze koncim skolu, a pisem diplomovku, casto hladam ludi ktory v danej oblasti pracuju aby mi pomohli..a tak raz pri takom hladani sa mi podarilo z Winn-a (ragequitera :twisted: ) dostat takuto vtipnu odpoved:
[13:35] [G] [Dagmarecka]: a coho je programator?
[13:35] [G] [Fjorina]: ja nevim aj tomu nerozumim rikal neco cemu sem nerozumel :D
[13:35] [G] [Fjorina]: znelo to huste :D
Druhy prispevok je velmi poucny, tak pre ludi ktory maju zaujem o clenstvo u nas ako aj nasich novacikov. Kedze sme v poslednom case nabrali nejak vela novych xichtov, musime ich ucit ako to u nas bezi..a nasmu slavnemu Jajikovi toto ucenie ide velmi dobre :twisted:
[22:50] [G] [Zochar]: ale ze ja mu kludne mozem hovorit "synak"
[22:50] [G] [Jajik]: obvykle osloveni v gilde je kokot nebo kunda
[22:50] [G] [Jajik]: takze mi rikej jak chces
Ak by vam aj napriek tymto vycerpavajucim informaciam chybal progress report..nemame, nevedeme..ale mozete si pozriet "staronove" videa ktore pribudli do nasej "videoteky" ;)

Dad
Retired Officer
Kontaktovat uživatele:

Apso kunda..

Příspěvek od Dad » 13.2.2012 23:02

Vcera sa stala jedna mila, neocakavana (teda my sme o tom vedeli :lol: ) udalost. :)

Kedze sa Apsinth uz dlhsie angazoval vo veciach guildovnych..pripravoval taktiky, farmil flasky na kotol a pomahal s vedenim raidov..rozhodli sme sa ze mu dame nejaku tu funkciu, nech je vo vedeni aspon niekto kto nieco robi :roll:

Takze dovolte mi touto cestou privitat Apsintha medzi farebnou havedou! ;)

GL kamo, budes ho potrebovat :twisted:

Dad
Retired Officer
Kontaktovat uživatele:

Morchok Hc + kulturna vlozka

Příspěvek od Dad » 16.2.2012 21:10

Vcera sa nam podaril (aj vdaka nasim novacikom) uspesny krok do Heroic modov. Kedze sme boli Morchokovi z minuleho tyzdna dlzny nakopat rit, kedy nam useil presne o 500k HP. Co bolo iste, to sa podarilo, Morchok Hc na 25tke padol a ze to bola udalost ne taka, svedci aj video z oslavy tohto killu.

Oslavovali sme na koncerte skupiny nasho GMka Grizghrog-a, ba co viac, mame z tohto koncertu aj VIDEO! Ano citate dobre, mame video kde nase GMko hraje na pocest nasho vcerajsieho prveho Dragon Soul HC killu na gitare!

Za video patri velka vdaka Buffovi ktory ho dodal ;)

(kto ho pozna ten ho identifikuje hned, ty ktory ste ho este nevideli, je to ten holohlavy gitariska s bradou ;) /Edit: pozeram ze youtube ho zvolilo do ukazky videa, su to mudry ludia v tom Youtube :lol: )

PS: Len co zozeniem screenshot bude aj screenshot z killu :mrgreen:

Dad
Retired Officer
Kontaktovat uživatele:

Najsmutnejsi raid

Příspěvek od Dad » 29.2.2012 22:43

Dnes mame pred sebou najmsutnejsi raid v hostorii Night Raiders.
Bohuzial vam musim vsetkym oznamit ze nas dnes navzdy opustil nas kamarat, Roman - Namek/Sabrewolf.

Roman, odpocivaj v pokoji, vsetci na teba myslime (a mne sa hrnu slzy do oci ked pisem tieto riadky).

Uprimnu sustrast jeho manzelke, dcerke a celej jeho rodine. :cry:

Prikladam spomienku:

Dad
Retired Officer
Kontaktovat uživatele:

Legendary Daggers

Příspěvek od Dad » 5.3.2012 10:39

Po tom co sme pocas uplynuleho tyzdna dali Taste the Rainbow! a Ping Pong Champion..

sa nam vcera podarilo spravit dalsie krôčiky do Glory of the Dragon Soul..
Deck Defender bol trochu progress, kedze si par ludi asi myslelo ze to nemyslime vazne, no po 2-och nutenych wipoch kvôly Achiv failu sa uz na to focusli naozaj vsetci a dali to (ked spracujem, bude aj video)..
takisto sme si dali dalsi krok do Chromatic Champion a sice zaciatok na Alextrasze..

najvacsi uspech vcerajsieho vecera vsak bolo bolo dokoncenie Legendarnych Daggerov Ethoor-om, ktoremu vsetci velmi srdencne blahozelame a prajeme vela uspechov s nimi. Ty kunda smradlava, teraz ta uz fakt nikto neda v DMG.. :roll:
Obrázek

Edit: Do nasej videoteky pribudlo zopar filmov:
Edit2: video legendary daggers Ethoor - Legendary Daggers Last Quest by Etho

Dad
Retired Officer
Kontaktovat uživatele:

Re: Kunda News

Příspěvek od Dad » 12.3.2012 12:22

Takze, mame za sebou dalsi raid tyzden a dalsich par achivov :)

Kedze sme sa rozhodli ze HC progress na chvilu odlozime, lebo je pravdepodobne ze u nas v guilde bude trvat do konca CATA, povedali sme si ze kym zacneme progressovat dalsie HCcka (kedze Morchoka Hc uz prakticky farmime), porobime vsetky Achivy.

Tak si to pekne zrekapitulujme teda :)

Achivy ktore sme uz na 25tke dali: Taste the Rainbow!, Ping Pong Champion, Minutes to Midnight, Deck Defender, Maybe He'll Get Dizzy... + Start na Zelenej, Cervenej a Zltej platforme pre Chromatic Champion.

To nam urcije jasne ciele na dalsi raid tyzden: Spravit Morchoka a Hagaru na achiv + zlozit Deathwinga so zaciatkom na modrej platforme. Myslim ze to bude zaujimavy raid tyzden ;)

Dad
Retired Officer
Kontaktovat uživatele:

Madness Hc! /1st April joke!

Příspěvek od Dad » 1.4.2012 18:02

Som rad ze vam vsetkym mozem dnes oznamit super novinku.

Kedze sa nam dlhodobo nedari v guilde skladat poriadne 25man raidy, rozhodli sme sa ze budeme chodit 2x desiatky. Zatial co druha desiatka bola "progressova", ktoru obsadili ludia skillovo menej nadany, prva desiatka takzvana "ELITA POPICI KINGS", ukazala hned prvy reset svoj potencial, a ukoncila "progress" pre celu guildu.

Zatial co pri rozbiehani sa v stredu a vo stvrtok dali 7/8 Hc, dnes im to nedalo a dali sa dokopy, pre Night Raiders v dost nezvycajnom case, hned poobede. Aj ked sa hovori ze trpezlivost ruze prinasa, v tomto pripade platil aj opak, a nedockavost priniesla super vysledky! Nasa ELITNA desiatka dnes uspesne pokorila zvysne DragonSoul Heroic mody, tym ze dala Spine of Deathwing a Madness of Deathwing na HC!

A kedze stale plati "Screenshot or it didnt happen" nech sa paci tu je, aj s nasimi hrdinmi:
Madness First kill.jpg
Toto su nasi hrdinovia!
/ 1st April joke, pre tych menej chapavych :twisted:

Zamčeno