MW/WW monk, BE 110lvl

Show yourself!
Kikina
Member
class: Monk
Kontaktovat uživatele:

Re: MW/WW monk, BE 110lvl

Příspěvek od Kikina » 1.12.2017 22:03

Croon píše:
1.12.2017 21:41
PRO, healer se hodi
Healer sa hodi? sak nas tam je jak hadov :D. Skor dpsko je treba. Uz teraz sa dost sem tam nudime s Explom xD

Urky

Příspěvek od Urky » 1.12.2017 22:55

Tak k Vašim připomínkám:
1) spece udržuju tak nějak oboje přiblizně stejně... zatím mi nic jiného nedroplo.
2) 110 jsem hitnul před týdnem, takže gearově to je tak jak to je, ale to jsem již psal :)
3) s tou 100% docházkou to bylo myšleno tak, že např. na Vánoce nebo silvestra s Vámi raidovat nebudu, pokud by se něco šlo... ale když bude místo tak rád půjdu, když mě vezmete
4) říkám, když se Vám nebudu hodit do raidu (bude plno a nebude místo.. tak se spokojím i s non-raiderem)
5) Co se týče progressu z předešlých datadisců - na wotlku a catě jsem hrál na freečku
Wotlk - ICC 12/12HC, RS - jen normal... hrál jsem unholy dk, resto/ele shamika, retri/ holy paladina
Cata - Firelandy 4/7hc (stále tam progressuju a raid leaderuju s guildou, ale chodím tam jen na raidy, když jsem teď začal na offi) - tam jsem hrál paladina (všechny spece), fire mage, ele shamana, surv huntera
WoD - na offi, ale hrál jsem jen LRF nebo PvP (hlavně PvP)
Legion - doexpil jsem před týdnem, zatím jen raidy přes LRF
6) Jak říkám, doexpil jsem před týdnem tak nejsem takový expert na Legion a tak :) Takže budu rád za každou konstruktivní kritiku nebo radu

Kikina
Member
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kikina » 1.12.2017 23:06

Gear mas prevazne healevaci... teda aspon to co vidim na armory. z toho je ten ring prakticky zbytocny a dps trinket tak isto. neviem ako to mas v dps.. ale asi to o nic lepsie nabude. Navrhujem a doporucujem ti ako pe zaciatocnika si prezriet web ako je https://www.icy-veins.com/ pretoze s tymto by si nenahealoval skoro nic a pokial mas tento gear aj v dpsku tak to by bolo este horsie. Toto v podstate nieje ani na normal ToSko... takze urcite zaber s gearom. Naber itemy skrz vendora na argusu, zabijaj elitky atd atd... zajdi si aj normal alebo HC ToS skrz pug a tak podobne. maskotov v guidle mame tusim uz aj celkom dost. Cize by sa skor hodil niekto kto aj chce nieco robit :D. Ale ja tu nemam ziadne slovo. je to len moj pohlad na vec :)

slamos
Member
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slamos » 1.12.2017 23:25

Pro.

Uren
Member
class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uren » 1.12.2017 23:39

Po objasneni dodatecnych otazek jsem PRO.

Urky

Příspěvek od Urky » 2.12.2017 00:08

Kikina píše:
1.12.2017 23:06
Gear mas prevazne healevaci... teda aspon to co vidim na armory. z toho je ten ring prakticky zbytocny a dps trinket tak isto. neviem ako to mas v dps.. ale asi to o nic lepsie nabude. Navrhujem a doporucujem ti ako pe zaciatocnika si prezriet web ako je https://www.icy-veins.com/ pretoze s tymto by si nenahealoval skoro nic a pokial mas tento gear aj v dpsku tak to by bolo este horsie. Toto v podstate nieje ani na normal ToSko... takze urcite zaber s gearom. Naber itemy skrz vendora na argusu, zabijaj elitky atd atd... zajdi si aj normal alebo HC ToS skrz pug a tak podobne. maskotov v guidle mame tusim uz aj celkom dost. Cize by sa skor hodil niekto kto aj chce nieco robit :D. Ale ja tu nemam ziadne slovo. je to len moj pohlad na vec :)
Znám icy-veins, čtu tam.. ale říkám, mám to týden 110ku tak se snažím to nabrat rychle. Jiné legendárky mi zatím nepadli, tak na výběr moc není ani equip. Ale časem naberu. Ale díky za reakci :)
V Argusu dělám a snažím se to vyměnit (pár věcí již odtamtud mám, jde to vidět na armorech). ToS jsem ještě nenašel groupu na to.

Croon
Member
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Croon » 2.12.2017 00:57

Kikina píše:
1.12.2017 22:03
Croon píše:
PRO, healer se hodi
Healer sa hodi? sak nas tam je jak hadov :D. Skor dpsko je treba. Uz teraz sa dost sem tam nudime s Explom xD
v tuhle chvili ano, ale jakmile prijde na progress mythicu, tak tam kdyz se raid neslozil, tak to v 90% bylo kvuli nedostatku healeru

Kikina
Member
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kikina » 2.12.2017 11:06

Croon píše:
2.12.2017 00:57
Kikina píše:
1.12.2017 22:03
Croon píše:
PRO, healer se hodi
v tuhle chvili ano, ale jakmile prijde na progress mythicu, tak tam kdyz se raid neslozil, tak to v 90% bylo kvuli nedostatku healeru
Problem zas je ze aktualne na nejaky progres nema gear ci uz ako heal alebo dps. A dochadzka tiez asi nebude 100%. Ale na druhu stranu nejaka konkurencia voci mojej undeadka by nebola na zahodenie :D

Aphrael
Member
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aphrael » 3.12.2017 00:21

uz je v guilde? :D
Úsmev nevyrieši všetky tvoje problémy, ale naserie toľko ľudí, že stojí za to si ho udržať.

Odpovědět