MW/WW monk, BE 110lvl

Show yourself!
Urky

MW/WW monk, BE 110lvl

Příspěvek od Urky » 1.12.2017 16:52

1) Postava, level, spec, profese, equip:
Blood Elf, Monk, Urky, lvl 110, Windwalker/Mistweaver, profese ještě nevím... zatím žádné, equip - ilvl 914/912... artifact lvl 69 na obojím specu.
Armory - https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... kthul/urky

2) Progress:
Z Legionu nic odprogressováno nemám. Doexpil jsem před týdnem, tak jsem toho moc nestihl i co se týče gearu a tak, takže to berte s rezervou. Jen raid finder, tam jsem prošel vše co mi to dovolilo. Progressoval jsem "za mlada" na wotlku a na catě, na draenoru jsem hrál jen PvP.
Přiznám, že na Legionu se ještě tak nechytám... tak budu rád za každou radu.

3) Alti:

Demon Hunter - Maief 110lvl. Je jen doexpený, gear má z expení. Pak mám pár 100lvl... ale tak to expit nebudu bez létání, ale maj tam full PvP gear z draenoru.

4) Info o sobě: ročník narození, rodina, bydlišťě (město), zaměstnání/student
Je mi 25, svobodný, Praha (říkám, všecko mimo Prahu je džungle... ale sám jsem náplava odjinud), jsem kancelářská krysa

5) Jsi ochotný tvrdě progresovat, utrácet goldy za opravy při wipech a tolerovat chyby ostatních?
O sobotách dělám raid leadra na freečku (cataclysm) v jedné guildě, tak proto samozřejmě pochopení mám a trpělivost je s tím spojena bych řekl, jinak bych to nemohl dělat...

6) Kdy můžeš hrát?
Během volna, někde v infu o guildě jsem četl, že máte i non-raidery... neslibuju 100% účast, ale tak nevadil by mi ani tenhle rank

7) Proč chceš hrát s Night Raiders?
Raid time, asi zajímavý kolektiv podle bonusových otázek

8) Odkud ses dozvěděl o Night Raiders? (trade kanál, wow progress, známost atd.)
Trade kanál

Bonusove (ale povinne) otázky:
1.) Jak se díváš na sex s jiným druhem než homo sapiens, zkušenosti, fotky, prezentace...
-dívám se na to v HD kvalitě nebo live
2.) Už jsi byl někdy penetrován geneticky modifikovanou kukuřicí?
-ne, ale při té představě mi tvrdnou bradavky
3.) 1man1jar.org - zkušenosti, fotky, prezentace...
-znám, pohoňkal jsem
4.) Boss má cca 10% života, jak na tebe zapůsobí zvolání "afk dítě", "afk milenka" "afk soused zvoní v koženém prádle a s bičem v ruce" a něco od našich bratia zo severomadarska "afk ovca"?
-Záleží co to je za bosse a jak nahlas mi hučí v kládě
5.) Jaký máš vztah ke svým vlasům?
- měl jsem hlavu jak kulečníková koule, ale nechal jsem vlasy nastřelit. Dárce jsem byl já sám, jelikož jsem si to nechal transplantovat ze svýho pubickýho ochlupení
6.) Prosíme o detailní seznam úchylek, deviací, zkušeností s bizarními sexuálními praktikami, etc.
Pyropubismus, dirty sanchez, alabama hot pocket a tak dále

Kikina
Member
class: Monk
Kontaktovat uživatele:

Re: MW/WW monk, BE 110lvl

Příspěvek od Kikina » 1.12.2017 17:16

No neviem... miestami mam pocit ako by ti bolo uplne jedno ci ta prijmeme alebo nie :D Obzvlast s tym ze ti nevadi rank no-raider a tak... :) Prihlaska je fajn len... je to take... nijake a prakticky pre guildu nemas aktualne vyuzitie. Tak GL s prihlaskou :)

Urky

Příspěvek od Urky » 1.12.2017 17:31

To jsem asi špatně vyjádřil. Bylo to myšleno tak, že tu ne vždy budu (byl jsem v guildách dřív, kde požadovali 100% účast každý týden). A že pokud by jste pro mne neměli využití/nebylo místo na raidech... tak bych se spokojil s tím non-raiderem. Snad jsem to teď napsal více srozumitelně.

Khollik
Member
class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Khollik » 1.12.2017 18:58

Healeru je momentálně docela dost, takže spíš by ses hodil jako dps (ale offspec si udržuj)... Gear aktuálně nabrat není problém, záleží tedy nejspíš na tobě jak moc aktivně to budeš hrát. Na nějakým testovacím raidu se můžeš ukázat. Pořád jsme casual gilda takže tu nikdo 100% docházku nevyžaduje, ale samozřejmě na mythic se zohledňuje výkon/docházka jestli se nepletu. Za mě máš malé bezvýznamné PRO

slamos
Member
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slamos » 1.12.2017 19:36

Chceš aktivně progressovat? Jestli ano tak jsem pro.
My hledáme lidi převážně na doplnění raid grupy na progress mythicku. U tebe mám pocit, že hledáš spíš aktivní guild na chatování. :D Máš nějaký zkušenosti s progressem z předchozích datadisků? (guilda, char, obtížnost)
S tou docházkou to prosím upřesni. Dost lidí u nás nemá 100procentní docházku, ale dojdou alespoň na 1/2 raidů. Jestli chceš přijít jednou za tejden na farmu a nechat se protáhnou, tak bys byl pro nás akorát maskot.

mirex
Member
class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirex » 1.12.2017 20:15

asi to ujasni s docházkou, ale ikdyby nebyl raider, tak takovýto exempláře jsme přijímali i jako nonraidery, takže i kdyby jen na maskota pro

Uren
Member
class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uren » 1.12.2017 20:16

Souhlas s mirexem, podle bonusovek vypadá že by zapadl - třeba se na raidu ukáže častějc než 1x za měsíc. :)
Gear nemá cenu komentovat, je low a monkům nerozumím. :D

Franto
Member
class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franto » 1.12.2017 21:24

Ta farba +++ !!!! PRO ;-)

Aphrael
Member
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aphrael » 1.12.2017 21:38

Franto píše:
1.12.2017 21:24
Ta farba +++ !!!! PRO ;-)
tiez mi po nabehnuti stranky skoro vypadli oci :D
priznam sa, necitala som to, ale za tie farbicky ma moje male PRO :)
Úsmev nevyrieši všetky tvoje problémy, ale naserie toľko ľudí, že stojí za to si ho udržať.

Croon
Member
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Croon » 1.12.2017 21:41

PRO, healer se hodi

Odpovědět