Monk - Tlmič tkaniva ( Mistweaver )

Show yourself!
Kikina
Member
class: Monk
Kontaktovat uživatele:

Monk - Tlmič tkaniva ( Mistweaver )

Příspěvek od Kikina » 7.11.2017 17:21

Ahoj, v prvom rade chcem podakovat za prijemny vcerajsi run na ToS HC a dufam ze som vam to moc nekazil. Predsa len postava este nema top equip... no myslim ze som az tak v heale nezaostaval. Takze je tam ista nadej na zlepsenie skrz gear :D . No ale k prihlaske...

P.s. Povodone som chcel prihlasku pisat slovensky aj cesky ( Vcera niekto na raidu kecol ze slovenstine nerozumie... :D ) ale nakoniec z toho zislo. Male multijazykove okienko dotycnemu nezaskodi.... :D

#Tlmictkaniva

1) Ingame postava

Undead Woman Monk Heal ( Tlmič Tkaniva ) aktualne s 909ilvl ( dneska/zajtra dorabam argus takze coskoro to bude trosku vyssie cislo ). 2x curve za Guldana a KJ. Mythic... Goroth kill... ostatne som sa bohuzial nedostal.

Dovod preco postava posobi trosku zanedbane je fakt ze na DT som sa vratil vcera... skusil som len tak spammnut Trade ci niekto nehlada aktivneho Monk Healera no a ozval sa mi asi za par sekund Slamos a... Priest healer... Borisq? :D Sorry nespomeniem si na ten nick. Posobil som dlho na serveru Wildhammer za Alianciu.... ( prosim nelincujte ma :D ). Mozete ma naist pod nickom Bigbadbird... moja postava vlastne uz od dob TBC ked som zacinal na DT ako undead SP. Bohuzial stavajuca guilda nema miesto na progress Mythicu a nesadla mi az tak partia ludi. Coz je v zasade vzdy problem. Preto som sa vratil k Monkovy a planujem prinom zostat.

Ako som spominal hrajem od dob TBC... respektive mam dojem ze som stihol este koniec Vannila. Prva postava bola tusim nejaka Humanka Warlock... jak strasny noob sme mali nejake troll guildy a spol... casom som zrusil alianciu ( vtedy bolo mozne hrat len za jednu stranu... zlate casy :D ) a prestahoval sa na hordu kde som mal nejaku dobu Enha shamana a nasledne na zaciatku Wotlku som sa prehodil na SPcko. A to som hral az donedavna.... Jo este vlastne bol mage na Burning Bladu za Alianciu v dobe cataclysmu kde som progresoval s guildami ako Restricted alebo vtedajsimi Black Eagles... Cize vlastne HC progres... 4-5 dni v tyzdni 4-5 hodin... Na DT som bol velmi dlho v andilkoch a nasledne potom v Deep Thunder ( Santaliiiii ). To je tak priblizne vsetko... nejdem vas zas zahltit informaciami. Skratka som si presiel vsetky datadisky a raidy co isli... asi az na par vynimiek ako bol Ruby Sactum....

2) Real Postava

Som 26 rocny, vysoky, vyholeny ( hlava vole ) normalny chlap milujuci videohry, films, kino, cestovanie, plavanie, muziku z o zahoria na Slovensku ( donedavna Bratislava ) ... aktualne asi mesiac bez partnera... nove byvanie, ludia okolo, praca ( vzduchotechnik )... este si stale tak trosku zvykam. Slovo " partner " myslim v tom zneni ako je napisane. Dufam ze to nikomu prekazat nebude. Popravde gay komunitu sam moc nemusim... a dost sa distancujem a zijem si svoj zivot. Nikto sa nenarodil vynimocny alebo nejaky extra len preto ze je na zeny alebo na chlapov. Len by mal skratka zit kazdy tak ako chce. To mi pride najdolezitejsie. Cize ziadny strach ze by som sa choval akokolvek nevhodne ci nieco podobne... Na to ja moc nejsom.

3) Raid Time

Vas raid time mi vyhovuje a nemal by s nim byt problem. Hravam aktualne aj cez den aj vecer. Podla potreby. Mam aktualne na praci len fusky ked sa nieco vyskytne. A aj ked bude stabilan praca od - do tak vecer nikdy nebuide problem hrat. Nocne nerobim :)

4) Preco chcem hrat v Night Riders...

Podla prveho dojmu ste partia dospelich ludi, ktori sa proste chcu v hre nejakym sposobom angazovat aj napriek osobnemu zivotu a snazia sa pre oboje urobit maximum. Naviac vcera som zacul nieco o nejakej guildovnej drame s kokotami a urazanim sa... I NEED IT KNOW MORE!!!! :D Naviac podla hlasu mate vekovy priemer 30+ ( mimo zenskeho osadenstva ). Coz me vyhovuje... aspon nemusim riesit kid cancers. A pochopitelne vcerajsi raid bol prijemny a konecne ma ta hra zacala aj bavit ked to nehram solo...

No dufam ze prihlaska neni zbytocne moc dlha ani kratka a ze tam nieje prilis gramatickych chyb... -.- Zatial pekny vecer... Jo a nezabudnime na #Tlmictkaniva... dik.. :D

Khollik
Member
class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Re: Monk - Tlmič tkaniva ( Mistweaver )

Příspěvek od Khollik » 7.11.2017 17:36

zapomněl jsi na bonusové otázky :!:

Kííí

Příspěvek od Kííí » 7.11.2017 17:56

Ospravedlnujem sa za bonusove otazky :D..

Bonusove (ale povinne) otázky:
1.) Jak se díváš na sex s jiným druhem než homo sapiens, zkušenosti, fotky, prezentace...

Zhliadol som v ramci hecu s kamaratmi par videi kde boli kone... slepice, psi a kapr..... dokonca raz niekto nasiel sex s muchou... Laske a hormonom sa medze nekladu :D. " Bohuzial " osobne skusenosti nemam... a dufam ze to tak ostane :D.

2.) Už jsi byl někdy penetrován geneticky modifikovanou kukuřicí?

Kukurica bohuzial nebola... jedine co sa tomu blizi je jeden zazitok z pred asi 4 rokov ked som si tam nechal narvat 23/6 cm... takze to bola skor taka mlada kukuricka xD

3.) 1man1jar.org - zkušenosti, fotky, prezentace...

Ehm... podla toho meme... ziarovku v riti som uz videl kedysi toto video... nechcem ho vidiet znovu :D

4.) Boss má cca 10% života, jak na tebe zapůsobí zvolání "afk dítě", "afk milenka" "afk soused zvoní v koženém prádle a s bičem v ruce" a něco od našich bratia zo severomadarska "afk ovca"?

V pripade "afk soused zvoní v koženém prádle a s bičem v ruce" by som sa spytal ci sa mozem pridat... cize by nas bolo afk viac :D

5.) Jaký máš vztah ke svým vlasům?

Spalit... vlasy nenosim par rokov. Chlap ma byt bez vlasov :P

6.) Prosíme o detailní seznam úchylek, deviací, zkušeností s bizardními sexuálními praktikami, etc.

Homosexualita, laska k sperma a chlapskemu potu... chlapi 30+ chlpaty, zarasteny idealne wowkar. Viac toho na mna asi nevyhrabem.

Khollik
Member
class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Khollik » 7.11.2017 18:27

když to vezmu z mýho pohledu, healer se hodí a monka nemáme. Konečně bude víc barev než jen samej druid. Nejlépe kdyby sis udržoval i dps offspec použitelnej.
Pokud si nebudeš brát osobně narážky na teploušský paladiny a podobný věci, tak PRO.

PS Vzhledem k tomu, že srazy končívají v gejbaru, mohlo by se ti tu líbit

Kiii

Příspěvek od Kiii » 7.11.2017 18:33

Khollik píše:
7.11.2017 18:27
když to vezmu z mýho pohledu, healer se hodí a monka nemáme. Konečně bude víc barev než jen samej druid. Nejlépe kdyby sis udržoval i dps offspec použitelnej.
Pokud si nebudeš brát osobně narážky na teploušský paladiny a podobný věci, tak PRO.

PS Vzhledem k tomu, že srazy končívají v gejbaru, mohlo by se ti tu líbit

Paladinovia boli vzdycky homo :D A kecy mi nevadia. Sam to pouzivam :D

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 7.11.2017 19:27

ak u nas chce posobit po vcerajsom raide s nami... tak som za :twisted: ;)

Aphrael
Member
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aphrael » 7.11.2017 19:31

Návštěvník píše:
7.11.2017 19:27
ak u nas chce posobit po vcerajsom raide s nami... tak som za :twisted: ;)
to je moj topic :lol:
Úsmev nevyrieši všetky tvoje problémy, ale naserie toľko ľudí, že stojí za to si ho udržať.

Jonykita
Member
class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jonykita » 8.11.2017 00:01

PRO

Hëll
Member
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hëll » 8.11.2017 00:51

Pro

Dalor
Class Leader
class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalor » 8.11.2017 10:36

To je pravý a nefalšovaný úchyl :mrgreen: ! Jinými slovy perfektní materiál pro naši sebranku. Plus potřebujeme healery, žejo ;) .

Napiš si o invite někomu s dostatečným ochlupením. Akorát jsem teda vzhledem k tvým úchylkám zvědavej, kdo tohle na sebe dobrovolně práskne :lol:
The master has failed more times than the beginner has even tried.

Odpovědět