GL HF Ellros

Show yourself!
Zamčeno
Ellroos
Member
class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

GL HF Ellros

Příspěvek od Ellroos » 6.9.2017 21:48

Takže aby všetci vedeli , tak napísal som si tky o inv naspäť do NR a bolo mi napísané že nie :D takze GL HF ale myslel som si že to čo tu poniektorí písali že v pohode že ideme skúsiť lepší progress (vtedy to tu bola fakt bieda a nikto nechcel zmenu) a že keď sa budeme chcieť vrátiť , keď sa to tu zlepši alebo sa nám to rozpadne tak , že np ....ale očividne to boli sračky :D
takze GL HF väčšina ste fajn ale očividne niekomu tu vadím tak sa majte krásne :D

Tullkas
Vice GM
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: GL HF Ellros

Příspěvek od Tullkas » 7.9.2017 00:42

Ahoj Ellroosi,
nevím k čemu došlo, jelikož jsem tu dnes celý den nebyl, ale naposledy když jsem se koukal, tak bylo pořád zapotřebí souhlasu alespoň 3 oficírů ke schválení jakýchkoliv rozhodnutí. Nicméně jsem tu na foru kromě tohoto emo postu neviděl žádnou žádost o přijetí do guildy, abych se k ní mohl nějak patřičně vyjádřit.

Z informací co mám jsi odmítl napsat post na forku (tak jak jsme chtěli třeba u Omgera a Grishnaka, jednoho jsme vzali zpět, druhého ne), aby se mohli vyjádřit i ostatní. To byl tedy ten zásadní rozdíl.

Za mě osobně (a můj hlas není jediný důležitý) bych se přesto přiklonil k té možnosti proti znovupřijetí, kdybys nám dal tu šanci. Píšeš, že jsme brali v pohodě, že jdou lidi zkusit lepší progress a to je pravda, stejně jako je pravda to, že jsme avizovali předem, že když to lidem nevyjde, můžou se vrátit zpět.

To se ale nikdy netýkalo tebe a lidí, co to největší emo a největší dýku do zad této guildě způsobili v první řadě a s vidinou lepšího progressu této guildě vlastním konáním (naštěstí jen) krátkodobě dost ublížili. Byl to nějaký krok do neznáma a ten krok vám jednoduše nevyšel, ale stejně jako u Grishnaka se domnívám, že by tvoje znovupřijetí způsobilo víc emo než užitku a hlavně proto jsem proti. Tím spíš po tvém sdělení výše si jednoduše nedovedu představit, že bychom tě vzali a dělali jako že se vlastně nic nestalo a co jsme si, to jsme si.

Navíc jednoduše lžeš v těch věcech, jako že nikdo nechtěl změnu (nebo sis to sám už vsugeroval), každý si může dohledat zde na forku, že ještě před vaším leavem jsme dělali první poslední, abychom se změnili a byli víc založeni na progress, diskutovali jsme o tom s vámi v příslušném topicu, dokonce zvažovali možnost vynechání přihlášky pro invite do guildy na test raid a ty ses stejně zachoval jako zmrd a uprostřed toho procesu, kdy jsme se vám snažili vyjít vstříc a věnovali jsme tomu řešení dost svého času, tak jste stejně leavnuli. Mimochodem od vašeho leavu se v guildě z hlediska postupů nic nezměnilo, tak proč chceš najednou zpět? Proč myslíš, že nebudeš brzy znovu nespokojený, když se nic nezměnilo?

To jsou zkrátka věci, které bohužel nejdou jen tak smazat a říct "sorry jako".

Za mě tedy musím bohužel říct PROTI, ale dej prostor ještě ostatním a pokud by byla většina vedení pro, nemám nejmenší problém dát ti invite do guildy a vídat tě na raidech.

Pokud by to nevyšlo, přeji hodně štěstí v dalším progressu i v jiných guildách, nepochybuji o tom, že hráč tvého formátu nebude mít problém sehnat jakékoliv jiné působiště, kde budou třebas založeni na ten progress více než NR.
Obrázek

Ellroos
Member
class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ellroos » 7.9.2017 07:54

Mohol by som vedieť ako som uškodil a ublížil guilde ?
Aby bolo jasné jediné čoho som si vedomý je to jemné emo a flame na forku lebo sa nič nedialo asi 3mesiace a nejak ste sa nechceli k tomu vyjadrovať :/ resp vraveli ste že sa musíte dohodnúť s vedením (posledná kvapka bola vyjadrenie niektorých neaktívnych členov na Discorde ). Po tomto som si napísal prihlášku do inej g, prijali ma a bol som tam pripravený ísť , no niektorý tu z NR sa sami ozvali že kam idem atď a keď ich bolo viac ,no nebol pre nich dobrý RT , tak niekto navrhol či neskúsiť vlasné niečo ,a ja som povedal že ja GUM robiť nebudem ,že max RL a tak to aj bolo a preto sa to nakoniec rozpadlo , lebo sa nik o to nestaral a ja som robil len RL. Ale tí ludia išli sami a nevidím rozdiel robit že niekto musí písať na forko a niekto nie ...Aký je rozdiel medzi Silentom/Omgerom/Jájom/Asemblem ?

Dalej píšeš že sa nič nezmenilo , whut ? skladte teď raid raz do týždňa ? neprogresujete ? .....už nevieš ako to vyzeralo ? že nebolo 20ludí a HCčka sme mali všetci plné zubi lebo sme ho mali xy krát zabité ? :/
Naposledy upravil(a) Ellroos dne 7.9.2017 09:22, celkem upraveno 1 x.

Silenttom
Member
class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Silenttom » 7.9.2017 08:51

ja osobně bych elrose rád viděl v Nr, muj ne tak vyznamný názor.

Raveron
Class Leader
class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raveron » 7.9.2017 09:31

Vse co bych chtel napsat uz napsano je. Jsem si jistej ze by te to tu brzo prestalo zase bavit, neber to spatne.
Proti.
LIFE IS TOO SHORT TO BE SMALL
Stop making stupid threads and just lift some F*cking weight!!!- ME

Aphrael
Member
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aphrael » 7.9.2017 10:07

HA! Uz len za tu odvahu (alebo drzost? :D) sa vratit, by som mu ja osobne sancu dala. Poslednu...
Úsmev nevyrieši všetky tvoje problémy, ale naserie toľko ľudí, že stojí za to si ho udržať.

Jonykita
Member
class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jonykita » 7.9.2017 10:51

Ja jsem PRO... ale muj nazor novice ma vahu musi kridelka? Hovinka? Nebo jak to psavala Salat, Slama nebo kdo?

Atanone
Member
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atanone » 7.9.2017 11:53

Já jsem také PRO, jelikož Ellroose znám jako pohodové hráče se kterým jsem vycházel dobře a je to kvalitní hráč, který se na raidech neztratí :)

Croon
Officer
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Croon » 7.9.2017 12:04

Zdravím a pozdravuji,

jakožto člověk co byl při exodu z NR do ND někde přesně uprostřed a měl jsem poměrně dost realisticky náhled na věc z obou stran, protože jsem hodně diskutoval jak s vedením NR tak s lidmi co byli nespokojení a následně chtěli odejít bych se k tomu rád vyjádřil a zároveň toto téma uzavřel.

1. o znovupřijetí/nepřijetí Ellrose jsme od včerejšího včera vedli v sekci vedení hodně živou diskusi a rozhodnutí které je finální rozhodně není výsledkem impulsivního jednání, ale diskuse nad pro a proti ve prospěch guildy jako celku.

2. filosofie guildy říká, že člen který odejde zkusit štěstí jinam má otevřené dveře zpět, nicméně by odchod měl být nějak slušně uveden a ne, že jednoho krásného dne zjistíme, že nám mizí lidi z guildy bez jediného slova. Většina lidí, kteří se teď vrátili zpět se slušně rozloučili a tudíž není problém je vzít zpět. U ostatních jsme debatovali naprosto stejně jako v tvém případě.

3. situace před leavem. Jak jsem již psal, já jsem byl někde uprostřed znal jsem pohnutky lidí co chtěli změnu a chápal jsem je, protože některé z nich mě vadily taky, ale na druhou stranu jsem trávil hodiny diskusí s vedením guildy jak to udělat, abychom vás udrželi. Problém byl ten, že Tullkas s Dalorem a Frantou byli "jen" brmbolci a neměli tedy dostatečné pravomoci cokoliv razantně měnit, Griz a subla byli k nezastižení a tím pádem veškeré změny (přihlášky, loot systém, EPGP, zaměření na progress apod.) se nemohlo odpíchnout dokud to oni neposvětí. Ano, je to to byrokratický přístup který se aplikuje ve firmách, ale NR je takto vedená co jsem pochopil od počátku a na tomto nic nezměníme.

Zásadní problém byl v komunikačním šumu, který vznikl mezi vedením a tebou/bobem jakožto vox-populi, kdy obě strany v podstatě chtěly to samé, ale jedna to chtěla rychle a druhá neměla možnost to rychle udělat a když si někdo přečte zpětně oba topicy, které celou věc odstartovaly bez jakéhokoliv zatížení na jednu nebo druhou stranu tak musí logicky dojít k závěru, že chyba byla trošku na obou stranách.

4. rozhodnutí - finální rozhodnutí je takové, že jsme se dohodli na nepřijetí Ellrose do guildy. Důvodem je to, že v tuto chvíli negativa, která by mohla z přijetí do guildy plynout převyšují pozitiva, která by nám mohl bezesporu kvalitní hráč jako Ellrost poskytnout.

Omlouvám se za wall of text, ale všichni mě už znáte a utříbit si myšlenky v tomto konkrétním případě je hodně obtížné a napsat to srozumitelně ještě obtížnější. Nicméně v tuto chvíli a částečně i díky odchodu lidí se nám podařilo změnit spoustu věcí tak, aby se už do budoucna podobná situace a nespokojenost členů guildy neopakovala.

Tenhle topic locknu, protože nechci, aby se tu rozjížděl nějaký flame. Pokud budete kdokoliv cokoliv mít k tématu, tak mě prosím pište PM buď tu, nebo na Discordu a probereme to.

Děkuju

C

Zamčeno