Přihláška

Show yourself!
Odpovědět
Drumor
Member
class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Přihláška

Příspěvek od Drumor » 31.8.2017 09:02

1.) Postava, level, spec, profese, equip

Drumor,110,Protect warrior,HERB/ALCH (800/800), ilvl 897 (ale pomalu a jiste nabiram dal lepsi)

Link na Armory:[/b] https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... hul/drumor

2.) Progress:
viz Armory :)
TEN - LFR 7/7, N 7/7, H 7/7, M 0/7
ToV - LFR 3/3, N 3/3, H0/3, M0/3
TN - LFR10/10, N 10/10, H0/10, M0/10
ToS - Jen LFR 9/9

3.) Alti:
Dogrog - 59 shaman
Kristynek - 8 hunter
Tzeentchy - 29 Warlock

Moc je nehraju

4.) Info o sobě: ročník narození, rodina, bydlišťě (město), zaměstnání/student. Vaše zájmy, orientace, úchylky, prostě cokoliv, čím nás chcete zaujmout ;-)

jsem ročník 1988. jsem svobodný, žiju s přítelkyní, bydlím v Liberci, OSVČ(zastupuji jednu rakouskou firmu v severních a východních Čechách), Moje zájmy jsou PC obecně, PC hry (PS4), hraju na kytaru, poslouchám deathmetal (brutaldeath, grind, deathcore....) rád čtu (hlavně Kinga) rád chodím na koncerty a s kamošema na pivko (když je čas),rád cestuju. Orientace je heterosexuální (myslím že je v rozporu se zákonem se na to ptát :-P)

úchylky by vás mohli odradit, tak si je zatím nechám pro sebe a prasknu je až později :D

5.) Jsi ochotný tvrdě progresovat, utrácet goldy za opravy při wipech a tolerovat chyby ostatních?

samozřejmě... :D

6.) Kdy můžeš hrát?

Hraju když mám čas, chvilku ráno chvilku odpoledne, hodně večer

Večery jsou ideální na raidy, ale sem tam musím se zákazníkem na večeři a pivo proto mi celkem vyhovuje raid od 23:00, i když ani to nemůžu pokaždé slíbit

7.) Proč chceš hrát s Night Raiders?

Líbili se mi Vaše videa z raidu i když už jsou teda letitá a bůh ví jestli jsou tam pořád ty stejný lidi.
Taky bych chtěl zkusit být v nějaké aktivní guildě, to jsem nikdy nebyl a dost mě to mrzí/štve.
Vyhobuje mi raidovaci cas.

8.) Odkud ses dozvěděl o Night Raiders? (trade kanál, wow progress, známost atd.)
Kouknul jsem na wow progress

Bonusove (ale povinne) otázky:
1.) Jak se díváš na sex s jiným druhem než homo sapiens, zkušenosti, fotky, prezentace...

Pokud by se jednalo o sexy mimozemstanku (napr 5.Element) nic bych nenamítal. Navíc prý ostatní rasy mají sedm různých pohlaví, což zní zajímavě :D

Co se týče jiných pozemských ras, tak jednou mi ho olízla kočka a to nebylo moc příjemný, takže za mě už bych to neopakoval :D

2.) Už jsi byl někdy penetrován geneticky modifikovanou kukuřicí?

Bohužel pro mě to nebyla kukuřice ale lilek :?

3.) 1man1jar.org - zkušenosti, fotky, prezentace...

Vůbec netuším co to je :D

4.) Boss má cca 10% života, jak na tebe zapůsobí zvolání "afk dítě", "afk milenka" "afk soused zvoní v koženém prádle a s bičem v ruce" a něco od našich bratia zo severomadarska "afk ovca"?

Dítě ok, milenku nebrat ta to musí pochopit, se soudeme je to těžké.. kdyby to byla holka co to volá tak ok, ale jako heterosexuál bych to chlapovi neodpustil. No a ovce... hmm víme jak na tom naši severomaďarští sousedi jsou... takže to bych mu odpustil PS musel bych ji v dálce slyšet pořádně bečet :D

5.) Jaký máš vztah ke svým vlasům?

Jako metalista mám ke svým vlásům velmi vřelý vztah a leta se bráním stříhání a kecům ze všech stran... Naštěstí párkrát za rok se najde místo kde se nás najde pár tisíc a já vím že svět je v pořádku :)

6.) Prosíme o detailní seznam úchylek, deviací, zkušeností s bizardními sexuálními praktikami, etc.

LOL :D

Dalor
Class Leader
class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška

Příspěvek od Dalor » 31.8.2017 09:32

Drumor píše:
31.8.2017 09:02
...poslouchám deathmetal (brutaldeath, grind, deathcore....)

5.) Jaký máš vztah ke svým vlasům?

Jako metalista mám ke svým vlásům velmi vřelý vztah a leta se bráním stříhání a kecům ze všech stran... Naštěstí párkrát za rok se najde místo kde se nás najde pár tisíc a já vím že svět je v pořádku :)
Vida, kolega metloš :). Obrážíš i fesťáky?

Jinak co tak koukám na char, tak na raidování (začínáme mythic) by se dalo říct, že jsi spíš nahej, než co jinýho. Večer se poptáme v ToS, jak moc jim nudisti vaděj a dáme vědět ;) .
The master has failed more times than the beginner has even tried.

Drumor

Příspěvek od Drumor » 31.8.2017 10:06

Jj, jeszdim na Brutal Assault, Nice to Eat you, chystame se i na zimni... a pristi rok nas laka Obscene Extreme ;)

Jj, jsem torsku hole, ale jak rikam hraju v podstate mesic a kazdy den se aspon o bodik posunu ;)

Dalor
Class Leader
class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalor » 31.8.2017 10:29

Drumor píše:
31.8.2017 10:06
Jj, jeszdim na Brutal Assault, Nice to Eat you, chystame se i na zimni... a pristi rok nas laka Obscene Extreme ;)

Jj, jsem torsku hole, ale jak rikam hraju v podstate mesic a kazdy den se aspon o bodik posunu ;)
Tak to se akorát míjíme. My jezdíme Metalfest a MoR. I když mladá poslední dobou trochu prudí, že na BA by chtěla taky. Takže možná příští rok se tam potkáme.

Jinak pro tebe mám špatnou zprávu, Tumore... :mrgreen:
The master has failed more times than the beginner has even tried.

Drumor

Příspěvek od Drumor » 31.8.2017 10:57

Dalor píše:
31.8.2017 10:29
Drumor píše:
31.8.2017 10:06

Tak to se akorát míjíme. My jezdíme Metalfest a MoR. I když mladá poslední dobou trochu prudí, že na BA by chtěla taky. Takže možná příští rok se tam potkáme.

Jinak pro tebe mám špatnou zprávu, Tumore... :mrgreen:
MoR jsem jezdil predtim, na me je to moc mekky :D
BTW, mladou na BA neberu i kdyz by moc chtela... BA je jenom MŮJ :D :D

Tumor je docela v pohodě :mrgreen:

Uren
Member
class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uren » 31.8.2017 11:39

Přihláška se četla sama!
Vytáhnout ho na nějakej vyšší ilvl by neměl být problém...
Bude dobrý aby ses asi věnoval i offspecu, kdyby náhodou bylo plno ať můžeš štípat do bosse
+Líbilo se mi jak kontaktoval Tullkase :)
+Poslouchá metal!
+očividně mu nevadí slacking, když viděl videa :D

Já jsem pro.

Croon
Member
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Croon » 31.8.2017 11:43

PRO

Drumor

Příspěvek od Drumor » 1.9.2017 08:14

No jsem zvědavý jak to dopadlo :shock: :shock:

Croon
Member
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Croon » 1.9.2017 14:06

metalista (dalor pro), rad pise maily (tullkas pro) ja dal taky pro, takze si napis nekomu s dostatecne dlouhym ochlupenim o invite

Odpovědět