Grishnackh - Holy Paladin

Show yourself!
Bivrak
Member
class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Grishnackh - Holy Paladin

Příspěvek od Bivrak » 4.9.2017 10:02

asi ti to nedoslo grishnackh, ale za tvuj vyhazov z new destiny muzu ja, protoze vetsina stebou nechtela ani uz do raidu po tech tvojich argumentech a pravdach, tak jsem se ptal toho "blbecka" proc te tu vlastne mame. a ta valna vacsina jak rikas, no rekl bych povazuj nas vsechny za blbecky. ikdyz sorry ja pisu hovna ktere se stejne nedaji cist. hamba ti

Dalor
Class Leader
class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalor » 4.9.2017 10:08

Hou hou hou, tak to tady zase uklidníme, ano? :!:

Grishnacku, tvoje přijetí nebo nepřijetí probíráme ve vedení. Dej nám prosím čas.

Pokud se tady chce někdo nadále vyjadřovat, tak to bude SLUŠNĚ a prosím i nějak stylisticky použitelně. Děkuji
The master has failed more times than the beginner has even tried.

BoB

Příspěvek od BoB » 4.9.2017 10:24

Zdravím NR,
chtěl bych jen dodat, že croon má veškeré informace ohledně tohoto člena. S pozdravem "blbeček". :mrgreen:

Grish

Příspěvek od Grish » 4.9.2017 10:33

Bivro: Tak vytáhli ste mňa neríkam že zrovna ty ale BoB a zbytek z NR ked sem tu bol asi 2 týdne že tu to je na hovno a nemá to budúcnost a že je to tu špatné což sa mi vtedy ani nejak nezdálo. praveže naopak špatné sa mi to zdálo v ND proto sem sa aj vyjadroval k raidom tak jak sem sa vyjadroval. Lebo sem si dal do NR prihlášku prijali mna a vy ste mna vytahli že to tu je naprd a tam to bude lepsi a opak bol pravdu...a ked už sem sa na nekoho hanlivo osočil tak to bolo po útoku na moju osobu...okrem toho sem to psal do topiku pro Veteráni a vedení což videlo asi tak 8 ludí...skorej to bol vždy námet na konverzáciu což nekterí tak brali a nekterí Bob a ty to brali furt jak útok nebo nevím co...ale to je jedno...

Krom toho já sem odchádzal odtálto asi jak jeden z mála s tým že sem sa normále rozlúčil a nemal blbé pindy na celú guildu atď a nedelal dusno jak Bob a zbytek...což sa ukázalo časem že Bob bude furt nespokojný...ja sem bol z jediného dúvodu nekam mna nekdo dotáhel pod nečím co ani tak nebolo...

a možno mám trošku ostrejší jazyk ale to aj napr: Omger :D a ten ma 100 pro chápe :D :)

Beershock
Member
class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beershock » 4.9.2017 10:37

Obrázek

Grish

Příspěvek od Grish » 4.9.2017 10:49

a asi je pravda že sem mnel bez blbých rečí odejít z New destiny spatky už dávno a zbytečne neprodlužovat útrapy tej guildy...co už...ze šeckého sa človek ponaučí :)

BoB

Příspěvek od BoB » 4.9.2017 10:50

Pokud si myslíš, že je v pořádku že s tebou nechtělo 3/4 guildy raidovat kvůli tvému chování jak před tvojí operací, tak i po ní, kdy si každému druhému vyhrožoval. Po nevydařeném raidu si nás neustále demotivoval, urážel a nechuť s tebou chodit další raidy byla větší a větší. dělal jsi neustále dusno svými argumenty nejenom ve Veteran chatu(který měl croon chvíli ke čtení). Nejvíce úsměvné je, jak po rozpadu Guildy ND od ní dávají všichni ruky pryč :roll: . Já psal, že NR(nikdy rychle) měla dost volnější vedení a dost se tam slackovalo :mrgreen: Já potřebuji tvrdej režim, na který jsem po celé datadisky byl zvyklý. Což v NR nebylo :P . Ale sami uvidíte, pokud se zde vyjádří někdo z Veteránů, co je vlastně Grisha zač. Přeji pěkný den :mrgreen:

PS: teď máte to nejlepší z nočních hráčů, tak sundejte aspoň 8/9 :P

Grish

Příspěvek od Grish » 4.9.2017 11:03

Mne se zas líbi jak všichni co nakládali na NR sa bez špetku sebasúcitu vrátili naspátky :) každý ma svúj názor no.

a jak sem psal vyjadroval sem sa odúvodnene kvúli nečemu a je pravda že sem nemal a mal radšik odejít...a píšeš že potrebuješ tvrdší režim...a ked sem mal nejaké tvrdši vyjádrení tak sa ti to nelúbilo...tak jak sa ti nelúbilo vedení tady...vedení v ND atď...ked sem bol tu nemal sem žádný problém...vy ste mneli problém co ste utekli...a pindat sem začal práve kvuli tomu jak sem už psal...

Ale berem to ked semnú nechcete hrát v pohode...nech sa v klude vyjadra dotknutí lude...teda ty a bivro ste sa ozvali a 3/4 ludí je asi 15 z raidovací skupiny teda...myslím ze este s Jiríkem sem sa chytel sa mi zdá...ale nemám v živote s týmto problém možno to bude písmenkama kde človek asi moc nevidí vyraz tvare a nepocuje tón hlasu...co už...a jak rikam tu em nemal problém s nikým...a ani v ND by ch nepindal keby to je múj nápad zalozit guildu a odejit...len secko ma svoje pozadí...

Khollik
Member
class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Khollik » 4.9.2017 11:38

Z počátku jsem proti tobě Grishi neměl nic. A ještě docela dlouho jsi mi přišel v pohodě. Ba dokonce jsem se snažil vysvětlovat ty komunikační rozpory co jste vedli. Ale vzhledem k tomu cos pak předváděl na discordu a na těch 2 raidech (nebo kolika jsi byl), jsem změnil názor a musím říct, že kvůli tvojí povaze s tebou raidovat nechci. Nepřijde mi normální když vyhrožuješ lidem kopačkou do ksichtu.

Grish

Příspěvek od Grish » 4.9.2017 11:47

:D nenapsal sem nikomu prímo nic také :D možno sem napísal v afekte po rozmluve s bobem ze "to je tak na kopačku"...alebo na facku sa mi zda ze sem napisal...ale to už boli osobne antipatie...nic do guildy...ked už to je problém tak by sa mnel Bob na to obrátit alebo osoba kterej sem to napísal...Omger (nemyslím to v zlém ja to chapem) píše podobné veci s beretou a dirou v kolene a taky to berete vázne? :D ach jaj :D

Zamčeno