Holy Pala

Show yourself!
Odpovědět
Jonykita
Member
class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Re: Holy Pala

Příspěvek od Jonykita » 25.9.2017 20:04

Croon píše:
25.9.2017 20:01
kazdopadne bych prosim prestal resit to co bylo a podme resit kdo je pro a kdo je proti prijeti czekra do guildy. Zitra ve 22:00 sectu pro a proti a rozhodneme. diky
Croon to vzal pevne do svych rukou? 🤔😂

Tullkas
Vice GM
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tullkas » 25.9.2017 20:40

Croon má mandát. ;-)

Po zvážení všech výhod a nevýhod bych byl opravdu velmi lehce nakloněný možnosti to zkusit a budu tedy PRO pod jednou podmínkou a to že Sláma nebude mít problém s tímto rozhodnutím a s tvým případným znovupřijetím. Pokud by náhodou měl a já bych si měl vybrat mezi stálým a dlouhodobým členem guildy, který ji jistou dobu dost táhnul a léta byl silnou oporou a tebou, tak bych z pochopitelných důvodů neváhal. Pokud s tím problém mít nebude, tak za mě máš tedy zdráhavé PRO a uvidíme.
Obrázek

Uren
Officer
class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uren » 25.9.2017 20:45

Tullkas píše:
25.9.2017 20:40
Croon má mandát. ;-)

Po zvážení všech výhod a nevýhod bych byl opravdu velmi lehce nakloněný možnosti to zkusit a budu tedy PRO pod jednou podmínkou a to že Sláma nebude mít problém s tímto rozhodnutím a s tvým případným znovupřijetím. Pokud by náhodou měl a já bych si měl vybrat mezi stálým a dlouhodobým členem guildy, který ji jistou dobu dost táhnul a léta byl silnou oporou a tebou, tak bych z pochopitelných důvodů neváhal. Pokud s tím problém mít nebude, tak za mě máš tedy zdráhavé PRO a uvidíme.
+1

slamos
Member
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slamos » 25.9.2017 22:24

Já s tim nemam problém, holy palat se hodi po tom co franto má raidovací pauzu. Nicméně nevylučuju možnost "pondělních večírků" v novým raidu.

Tullkas
Vice GM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tullkas » 26.9.2017 01:49

V tom případě za mě PRO.
Obrázek

Dalor
Class Leader
class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalor » 26.9.2017 08:27

Já jen doplním, že tímto se doufám uzavřelo jakékoli řešení především starých "křivd", a že jsi srozuměn s faktem, že na progres se prostě berou top lidi.

Pokud tomu tak je, dávám také PRO.
The master has failed more times than the beginner has even tried.

Czekrr

Příspěvek od Czekrr » 26.9.2017 09:21

Dalor píše:
26.9.2017 08:27
Já jen doplním, že tímto se doufám uzavřelo jakékoli řešení především starých "křivd", a že jsi srozuměn s faktem, že na progres se prostě berou top lidi.

Pokud tomu tak je, dávám také PRO.
Dalore a všichni nikdy jsem to nemyslel zle jen jsem napsal svůj tehdejší pohled na věc. Není to nic osobního a rozhodně žádný hejt a řešení starých křiv jak jsi zde napsal již několikrát zbytečně se to jen vyhajpovalo, taky jsem si tehdy říkal když jsme po čase vychladl že leavnout nebylo zrovna nejlepší řešení, protože jsem se prakticky na všechny ostatní vysral. Jsem prostě upřímný člověk přijde mi vždy lepší říci pravdu než napsat podlézavý post thats all. Sláma tehdy podržel a táhnul guildu to musí uznat každý kdo tu tehdy byl o tom žádná. Za to má respekt všech i můj a proto mr. Sláma to co se tu řešilo nebylo účelově napsáno abych tě tu poflusal zažili jsme spoustu srandy nejen na raidu a v mythicu takže bych byl fakt nerad aby se to bralo jako osobní útok a nebo že trpím nějakou osobní nevraživostí. Opakuji fakt naposledy že jsem se jen vyjádřil k tomu co se mi tehdy honilo hlavou.

Ano jsem srozuměn s tím že na progress se berou top lidi to je snad ale v každé guildě.

Franto
Member
class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franto » 26.9.2017 10:36

Tak sup sup zbierat fialove a oranzove pixely (tym som chcel napisat, ze si whispni niekomu o invite) ;-)

Inak na forku mas stale aktivny ucet ;-) (ak nevies e-mail tak napis ingame, poriesime)

Czekrr

Příspěvek od Czekrr » 26.9.2017 11:19

Franto píše:
26.9.2017 10:36
Tak sup sup zbierat fialove a oranzove pixely (tym som chcel napisat, ze si whispni niekomu o invite) ;-)

Inak na forku mas stale aktivny ucet ;-) (ak nevies e-mail tak napis ingame, poriesime)
musím počkat na Croona on to rád drží ve svých rukou :D Jestli mi rozumíš :D

Croon
Officer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Croon » 26.9.2017 11:22

Czekrr píše:
26.9.2017 11:19
Franto píše:
26.9.2017 10:36

musím počkat na Croona on to rád drží ve svých rukou :D Jestli mi rozumíš :D
tos nemel rikat, ted si budou myslet, ze mas protekci :-D

Odpovědět