Holy Pala

Show yourself!
Odpovědět
Czekrr

Re: Holy Pala

Příspěvek od Czekrr » 25.9.2017 16:30

Tullkas píše:
25.9.2017 15:16
A jinak stačilo napsat někomu z nás, nemusel jsi psát nejdřív jednomu a potom druhému a ptát se jich na to samé a čekat, jestli ti dají stejnou odpověď. ;)
Já mám dojem že jsem vám psal zároveň akorát nevím komu dřív :D nedošla odpověď tak jsem napsal druhému:D

Silenttom
Member
class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Silenttom » 25.9.2017 16:36

takže tě prostě nasralo, že si nešel raid ,taky mě to nepřijde jako křivda , pouze konstatuješ, že se nic nedělo. Ano nedělo. Nějak jsme to přezili a pravděpodobne jsme se stali ješte silnejší.

Já tě healovat klidně rád uvidím , konec konců, kiknout z guildy se dá vzdycky :D

Franto
Member
class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Franto » 25.9.2017 16:45

Presnejsie: islo o pondelokovy raid, teda mimo raid dni - teda nikto si nerobil ziaden save.

Taktiez tento raid si organizovali ludia sami (v tomto pripade slamos, predtym elross) a to koho si tam pozvali bolo na nich - kedze si dali tu namahu to zorganizovat (ja ani nikto iny z vedenia sme to vtedy neorganizovali - len sme to odobrili - kedze sme v tom videli prinos pre nase buduce raidy - ked si ludia chcu, nech si este powipuju, nie? :mrgreen: ).

Za to ze si tam nebol pozvany ja naozaj nemozem = jednoducho nemozem vnucovat ludom koho pozvu na raid, ktory si sami zorganizuju!

Taktiez v tom case sme na discorde este oficialne nefrcali - takze to bol skor taky off-topic s beershockom :lol: (inak uz mame novy discord).

Edit: Moje vyjadrenie zatial neutral - pamatam si ta ako pohodaka ale zaroven som zmateny tym, ze sa citis este stale ukrivdeny = neviem ako budes znasat ak ostanes semtam sediet ked sa pojde mythic.

Elbe
Member
class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elbe » 25.9.2017 16:49

Czekrr píše:
25.9.2017 16:20

Tak to bylo takže žádné pomluvy bylo nás daleko víc... chlapec.
Hele, kdyz prestanes brecet nad starym rozlitym Slamovym pivem a prestanes resit tyhle picoviny tak jsem PRO 8-)
Kurva hoši, přemýšlejte do prdele než něco řeknete. Ty vole, protože každý slovo může být kurva velkou vizitkou našeho slovníku. Do prdele vole, chápeš?!

Czekrr

Příspěvek od Czekrr » 25.9.2017 17:17

Hej ja nejsem ukřivděny napsal jsem akorát co mě tehdy nasralo😃 Protože se to po mě chtělo😀 Necítím žádný hejt na to jsem moc stary😀 Nejhorší bylo ze se na to pak spousta lidi vybodlo a kolikrát nebylo ani z čeho skládat. Nevnucujte mi ze jsem EMO😀 Uvazuju teď kdo je Beershock to byl ten shaman co nám po killu NH řekl ze na to sere protože zabil co chtěl a už nebude hrat?😀

Jonykita
Member
class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jonykita » 25.9.2017 17:28

Czekrr píše:
25.9.2017 17:17
Hej ja nejsem ukřivděny napsal jsem akorát co mě tehdy nasralo😃 Protože se to po mě chtělo😀 Necítím žádný hejt na to jsem moc stary😀 Nejhorší bylo ze se na to pak spousta lidi vybodlo a kolikrát nebylo ani z čeho skládat. Nevnucujte mi ze jsem EMO😀 Uvazuju teď kdo je Beershock to byl ten shaman co nám po killu NH řekl ze na to sere protože zabil co chtěl a už nebude hrat?😀
Jo to je on 😂😂

Czekrr

Příspěvek od Czekrr » 25.9.2017 17:37

Jonykita píše:
25.9.2017 17:28
Czekrr píše:
25.9.2017 17:17
Jo to je on 😂😂
Tak ten me nasral taky doufám ze mu na žaludku narostl nehet😂

Elbe
Member
class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elbe » 25.9.2017 17:52

Czekrr píše:
25.9.2017 17:37

Ty vole se divam, ze te tu nasral snad kazdy :roll:
Kurva hoši, přemýšlejte do prdele než něco řeknete. Ty vole, protože každý slovo může být kurva velkou vizitkou našeho slovníku. Do prdele vole, chápeš?!

Czekrr

Příspěvek od Czekrr » 25.9.2017 17:54

Elbe píše:
25.9.2017 17:52
Czekrr píše:
25.9.2017 17:37

Ty vole se divam, ze te tu nasral snad kazdy :roll:
Nehrot to to byl joke😂

Croon
Member
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Croon » 25.9.2017 18:12

Zdar jak svina,

rad bych k tomu pridal taky svuj klasicky wall of text :-D

1. doba minula - byl jsem soucasti obou zminovanych rajdovacich skupin, jak pod vedenim ellrose, tak pod vedenim slamy. Jedinej rozdil mezi nima byl v tom, ze Ellros si pondelni raidy skladal jako pug s tim, ze tam prizval lidi z guildy a Slama to skladal ciste jako guildovni vec, kam byli pozvani top performeri a zaroven lidi co na to meli cas a naladu. Obe varianty sou imho naprosto v pohode.

2. tvuj leave - si pamatuju tak, ze si v podstate vyhlasil slamu, ze je nevim co a leavnul si, ze v tomhle hrat nebudes. To, ze potom prestali hrat nekteri clenove si neuvedomuju, ale mozny to je... Leave byl trosku nestastnej, nikdo tenkrat poradne nevedel co se stalo, proc si leavnul a jen vznikaly domenky, ale w/e.

3. tvoje prihlaska - uprimne, pokud po tobe nekdo chce abys napsal duvod leavu, tak fakt neni uplne idealni napsat o cloveku, ktery je clenem guildy a dlouhou dobu v podstate sam drzel guildu, organizoval raidy, leadoval apod. ze je curak...

4. pondelni raidy obecne - ja osobne a i vetsina vedeni (nebo vsichni?) to povazuje za naprosto legitimni vec. Pokud si nekdo chce mimo beznej raid time slozit svuj vlastni raid, tak at si tak dela a je ciste na jeho uvazeni, koho do toho raidu vezme. Pokud ses dost starej jak rikas, tak by mozna stalo za uvahu v okamziku, kdy nejses na ten raid prizvanej zkusit dotaz na organizatora, proc te nepozval a vyrikat si to s nim v klidu a ne hned jit pryc. Pokud chces zpet k nam, tak se prosim priprav na to, ze tyhle pondelni raidy s nejvetsi pravdepodobnosti pri nasazeni novyho raidu a guildovniho progresu budou na programu a opet tam budou zvany jen lidi, kteri chteji progressovat, maji na to cas a maji na to vysledky (max cisla + min fail factor). Pokud s tim nejses v pohode, nebo pokud nejses v pohode s tim, ze te nekdo nepozve, tak si to radsi rozmysli.

5. moje stanovisko - ja osobne mam blbou pamet, ale s tebou sem nikdy zadnej konflikt nemel a ani si nepamatuju, ze krome toho tvyho leavu, bys delal nejaky problemy. Ja jsem PRO tvoje prijeti do guildy s tim, ze si prosim urovnej co od guildy chces a co nam muzes nabidnout. Urcite sme se od ty doby hodne posunuli, hodne veci se zmenilo, jsme mnohem vic progresove zamereni a na mythic progres se proste dostanou jen ti nejlepsi. Nicmene dobrej holy pala se nam urcite ted bude hodit a jak jsem psal, nikdy jsem s tebou nemel problem, takze budu rad kdyz te uvidim na raidu.

Odpovědět