Holy Pala

Show yourself!
Odpovědět
slamos
Member
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Holy Pala

Příspěvek od slamos » 25.9.2017 12:19

No v pulce ledna jsem zacal hrat D3, takze wow slo dost stranou (chodil jsem jen na raidy). Czekr leavnul v unoru. Co se tyce novyho raidu, tak kdyz bude zajem, tak se budu chtit ucastnit pondellnich zkracenych raidu zas.

Dalor
Class Leader
class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalor » 25.9.2017 13:48

Když jsi mi po whispu psal o reinvite, odkázal jsem tě na napsání "normální" přihlášky (v rámci NR stylu, pochopitelně. Tou dobou jsem si říkal, že asi žádný problém mít nebudu, byť jsi do ND odešel beze slova.

Fakt, že tady ale začneš hned na někoho házet špínu, mě nutí si to hodně promyslet.
Czekrr píše:
24.9.2017 19:54
Odešel jsem ještě před vznikem ND protože se bohužel tehdy nic nedělo a taky proto že si ze sejvu který si vydřela celá grupa udělal soukromý večírek Sláma což na jednu stranu chápu ale na druhou stranu jsem to bral jako sfiňárnu. Šel jsem za progressem a někam kde se raidovalo posléze jsem joinul ND.
Zaprvé si tady docela vtipně protiřečíš. Tak nedělo se nic, nebo se děl onen "soukromý večírek"?

Zadruhé se proti věcem tohohle typu nikdy nic nenamítalo. Save má každý svůj a může si s ním naložit dle libosti. Nedávno jsme takhle složili Kil'jaedena. Velmi nám to ve finále pomohlo, protože v plné grupě jsme se na něm trápili. Následně jsme ho každý týden začli zabíjet ve více lidech, až ho chodíme jako normální farmu.

S vyjádřením se ohledně přijetí ještě počkám. Jak na reakce dalších lidí, tak na tu tvou.
The master has failed more times than the beginner has even tried.

Tullkas
Vice GM
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tullkas » 25.9.2017 15:16

A jinak stačilo napsat někomu z nás, nemusel jsi psát nejdřív jednomu a potom druhému a ptát se jich na to samé a čekat, jestli ti dají stejnou odpověď. ;)
Obrázek

Czekrr

Příspěvek od Czekrr » 25.9.2017 16:06

Uren píše:
25.9.2017 01:10
Czekrr píše:
....taky proto že si ze sejvu který si vydřela celá grupa udělal soukromý večírek Sláma což na jednu stranu chápu ale na druhou stranu jsem to bral jako sfiňárnu.....
Copak se stalo? To mě zajímá.
Jinak si myslím že nebude problém, aby jsi zavítal zpět mezi nás. :)
Asi z vašeho pohledu nic extra "Šlo o to že si větší raid odwipoval bosse a pokračovalo se v menším složení bez ostatních což z mého úhlu pohledu není košér vůči všem kteří wipovali jako všichni ostatní."

Czekrr

Příspěvek od Czekrr » 25.9.2017 16:19

Tullkas píše:
25.9.2017 02:41
slamos píše:
25.9.2017 02:17
Czekrr píše:

Odešel jsem ještě před vznikem ND protože se bohužel tehdy nic nedělo a taky proto že si ze sejvu který si vydřela celá grupa udělal soukromý večírek Sláma což na jednu stranu chápu ale na druhou stranu jsem to bral jako sfiňárnu. Šel jsem za progressem a někam kde se raidovalo posléze jsem joinul ND.

Jestli ti vadí moje soukromý večírky, tak jsem proti.
Taky by mě zajímalo, o co přesně šlo než řeknu svoje PRO nebo PROTI, není nejlepší taktika hlásit se zpět do guildy a spolu s tím vytahovat nějaké staré křivdy, které si ještě člověk tou dobou nechal pro sebe, místo aby se ozval a řekl, že mu něco vadí... ;)
Ale to není vytahování staré křivdy tak to alespoň nebylo myšleno, bylo mi řečeno že mám napsat proč jsem odešel tak jsem to udělal. Navíc čistě proto jsem neodešel. Odešel jsem až v únoru do Silver legion po dost velké neaktivitě hráčů kdy byl veliký problém vůbec složit raid. Kolikrát se přihlásilo x lidí a třetina jich nedošla 0 aktivita vedení. K ND jsem se dal tuším až v květnu bylo tam dost lidí se kterýma jsem rád raidoval. Já si to nenechal pro sebe a na chatu i na Discordu jsem si řekl svoje reakce absolutně žádná.

Czekrr

Příspěvek od Czekrr » 25.9.2017 16:20

Elbe píše:
25.9.2017 05:00
Czekrr píše:

soukromý večírek Sláma což na jednu stranu chápu ale na druhou stranu jsem to bral jako sfiňárnu.
Detaily detaily detaily / Drby, hnůj a pomluvy!
Tak to bylo takže žádné pomluvy bylo nás daleko víc... chlapec.

Czekrr

Příspěvek od Czekrr » 25.9.2017 16:23

Franto píše:
25.9.2017 08:33
Mna osobne tvoja reakcia velmi mrzela - hlavne po tom ako slama daval jasne vediet ze to pojde v mensej zostave (stacilo citat forko). Plus navyse aj ked to v ten den nedali tak to vyrazne pomohlo ku killu v main raide a posunulo nas to dalej.
Hele Franto a mě a spoustu dalších mrzelo to jak jste se zachovali vy myslíš si že to pak byla náhoda že spousta lidí na raidy přestala chodit a měli jsme problém něco složit? Já osobně jsem o ničem nevěděl až v den kdy jsem se večer lognul jedna věc je to napsat na forum ale druhá věc je to třeba avizovat i na tom Discordu.

Tullkas
Vice GM
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tullkas » 25.9.2017 16:24

Který jsme tou dobou neměli. :D Teď by to třeba bylo jiné, ale jediný a oficiální komunikační kanál NR bylo donedávna jen a pouze forum.
Obrázek

Khollik
Member
class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Khollik » 25.9.2017 16:25

Czekrr píše:
25.9.2017 16:06
Uren píše:
25.9.2017 01:10
Czekrr píše:
....taky proto že si ze sejvu který si vydřela celá grupa udělal soukromý večírek Sláma což na jednu stranu chápu ale na druhou stranu jsem to bral jako sfiňárnu.....
Copak se stalo? To mě zajímá.
Jinak si myslím že nebude problém, aby jsi zavítal zpět mezi nás. :)
Asi z vašeho pohledu nic extra "Šlo o to že si větší raid odwipoval bosse a pokračovalo se v menším složení bez ostatních což z mého úhlu pohledu není košér vůči všem kteří wipovali jako všichni ostatní."
já tomu asi nerozumím, o co teda šlo?
1) pondělní bonusový raid kam šli jen vybraní jedinci?
2) regulérní raid kde se sestava zredukovala po neúspěšných pokusech na bossovi?
3) regulérní raid kde se sestava okleštila po složení bosse a pokračovalo se dál?

Czekrr

Příspěvek od Czekrr » 25.9.2017 16:28

Jonykita píše:
25.9.2017 10:29
Franto píše:
25.9.2017 08:33
Mna osobne tvoja reakcia velmi mrzela - hlavne po tom ako slama daval jasne vediet ze to pojde v mensej zostave (stacilo citat forko). Plus navyse aj ked to v ten den nedali tak to vyrazne pomohlo ku killu v main raide a posunulo nas to dalej.
Pokud se nepletu tak s tím začal Elros. A jak Elsor nemohl tak sláma převzal iniciativu... Ale ty pondělní raidy sraly více lidí co si vzpomínám ne jen Czekra...
Přesně tak.

Odpovědět