Vybornak - Fury warrior

Show yourself!
Odpovědět
vybornak
Registered user
class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Vybornak - Fury warrior

Příspěvek od vybornak » 18.6.2020 11:34

1) Postava, level, spec:
Vybornak-Drak'thul - Fury warrior 476ilvl, cca 2800rio (M+)

2) Progress:
M NYA 4/12 (4 - Shad'har)
HC NYA 12/12
cca 2800rio (M+)

https://www.warcraftlogs.com/character/ ... l/vybornak
https://raider.io/characters/eu/drakthul/Vybornak

3) Alti:
udělal jsem transfer na hordu, tedy nemám žádné na hordě - drakthulu (na wildhammeru decentní počet 110-120 Druid, Mage, DK, Pala)

4) Info o sobě: ročník narození, rodina, bydlišťě (město), zaměstnání/student
1995, Sám doma :D, Ústí n.L., Student

5) Jsi ochotný tvrdě progresovat, utrácet goldy za opravy při wipech a tolerovat chyby ostatních?
nic víc si nepřeju

6) Kdy můžeš hrát?
téměř kdykoli, preferuji pozdní večerní hodiny

7) Proč chceš hrát s Night Raiders?
Často hraji v noci a noční raid time mi vyhovuje, hledám guildu s kterou můžu doprogresovat NYA Myth. Taktéž hledám guildu ve které můžu získat nějaké vyšší RIO z M+ (3500+ alespoň)

Bonusove (ale povinne) otázky:
1.) Jak se díváš na sex s jiným druhem než homo sapiens, zkušenosti, fotky, prezentace...
Ve FULL HD ideálně. Jsem milovník psů :D.

2.) Už jsi byl někdy penetrován geneticky modifikovanou kukuřicí?
Měl jsem v sobě spoustu předmětů geneticky modifikovaná kukuřice mezi ně bohužel nepatří.

3.) 1man1jar.org - zkušenosti, fotky, prezentace...
Po shlédnutí tohoto majsterštiku jsem se pokusil o stejný laskovný kousek. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají rádi penetraci například genetick modifikovanou kukuřicí. Pokud se penetrace kukuřicí dá přirovnat k NYA normal, pak zavařovací sklenice je asi tak NYA Mythic. Podobná fajnová videjka najdete na shockchan.com

4.) Boss má cca 10% života, jak na tebe zapůsobí zvolání "afk dítě", "afk milenka" "afk soused zvoní v koženém prádle a s bičem v ruce" a něco od našich bratia zo severomadarska "afk ovca"?
Začal bych posledním titulem, který vystihuje můj způsob raidování v Mythic raidech. Na toto oslovení slyším velmi dobře, pokud nejsem AFK. První a druhý titul moc nemusím. Vzhledem k mé náměsíčnosti bych mohl být tím sousedem, ale bez koženého oblečku a biče. Tuto zkušenost jsem již v 15 absolvoval. V ruce jsem měl ne bič... Probuzení bylo fantastické opravdu. 1Km od baráku, kde nyní bydlím.

5.) Jaký máš vztah ke svým vlasům?
Já velmi pozitivní, ale mé vlasy zřejmě tento pohled nesdílí, protože mě pomalu, ale jistě opouštějí.

6.) Prosíme o detailní seznam úchylek, deviací, zkušeností s bizardními sexuálními praktikami, etc.
Dendrofilie, šmirgl namísto toaletního papíru, felaci mám nejraději na blumpkina

Poloha cannonball
https://cz.pinterest.com/pin/7221241214 ... C5j1IYOUFu

Jak je vidno z mé přihlášky, mám rád humor na úrovni a očekávam to stejné od ostatních.
V mnoha instancích jsem schopný přetočit většinu lidí, ale logy zatím moc nemám. Hraji měsíc a kousek a za tu dobu jsem nestlihl udělat nějaký rozumný progres (potřebuji na to guildu, která něco pravidelně chodí ), který by mi za to stál. Hledám partu na M+ a pushnout nějaké vyšší klíče - 20+. Mám jinak již nafarmané BiS itemy jako je gettiku, nebo vial of animated blood a jiné. Sety na AOE, ST.

Těším se na případnou spolupráci a zkuste cannonball :) :D

Hëll
Officer
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybornak - Fury warrior

Příspěvek od Hëll » 18.6.2020 12:21

Zdravim te,

tak nejprve odkud jsi se o nas dozvedel ? :-)

a ted zklamaní, na progress NYA mythic bohuzel nezarucime ze se dostanes, ted obvykle mame 3+ lidi na stridacce, je mozne ze nekdo odpadne, ale ve stredu se to nestava.

A druhe je, ze jsme casual guilda, kdyz se podivas do naseho riocka, tak zjistis, ze ze pouze jeden clen co raiduje ma nad 3k rio, jinak dalsi dva maji sve grupy na push klicu, tudiz ti 3500 tez nezajistime.
Pain/Explo

Khollik
Member
class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Khollik » 18.6.2020 12:31

zdar,díky za přihlášku. Momentálně máme v raidu přetlak a máme lidi na střídačce a to jak na farmu tak na progres. Vzhledem k tomu že wary máme aktuálně v main setupu 2 a pujdeme progres ilgynotha kde jsou melee na obtíž, tak na progres by ses jen tak nedostal. Na "progres" farmy (první 3-4 bosse) sem tam jo v rámci testu, na hc (1x za 2 týdny) určitě. Nemám nic proti přijetí ale jak říkám, stálé místo na raidu ti zaručit nemůžeme.

Někdo ale psal ať nabíráme lidi i na pluska tak proč ne že? :D

vybornak
Registered user
class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vybornak » 18.6.2020 14:32

Ahoj, dověděl jsem se o vás z guildfinderu :)
Prohlédl jsem si logy, web a docela se mi to vše líbilo, tak jsem doufal, že dostanu možnost. Navíc si myslím, že hraju poměrně dobře a rád bych měl šanci se podívat někam dál v NYA myth. S tím, že je raidgroup plná jsem počítal :) ale když bude možnost, tak se rád do progresu zapojím :) Díval jsem, že raidujete pravidelně, tak věřím, že se tam jednou nějaké to místo najde ;) Co se týče M+ tak nechci potahat, ale s někým to prostě ochodit :) takže nevadí, když to rio zatím nikdo nemá :) Já ho konec konců také ještě nemám :) Spíše potřebuji najít lidi, kteří budou ochotní to se mnou chodit a u toho někdy i pokecat ;)

Hëll
Officer
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hëll » 18.6.2020 15:21

Dobra, tak jako dalsi misto na lavicce jsem PRO :-)
Pain/Explo

Imon
Member
class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Imon » 18.6.2020 16:52

Ty vole to kto chce naberat ludi na pluska? Fuj!!!
Staci nech ma ma kto potahat a na to mam Koblihu.
A vidite kazdy si pozera logy aspon ze to tam taham.
A ja som za ako vzdy :)
Missing buff <BRAIN>: Gestem

Khollik
Member
class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Khollik » 18.6.2020 17:14

Ze to tahaj stary nikoho nezajímá 😄😄

slamos
Member
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slamos » 18.6.2020 18:01

Čau, pokud nepřestanou chodit lidi, tak se na progress jen tak nepodíváš. 2warvé maj místo jasný a do toho máme ještě 1xDK 1-2roguny, 3x DH a enha shamana což je 8-9melee. Na druhou stranu začíná léto a docházka lidí se začne klasicky zhoršovat, takže je možný že šanci časem dostaneš. Pokud chceš do guildy na M+ tak jsem Proti, ale předem upozorňuji že nejsme žádná try-hard guilda a dost lidí ani neví co někteří bossové v dungu dělají. Jsem PRO.

Odpovědět