Mukojin, lvl 120 Druid

Show yourself!
Odpovědět
Muko
Registered user
class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Mukojin, lvl 120 Druid

Příspěvek od Muko » 22.5.2020 23:11

1.) Postava, level, spec, ilvl:
Mukojin, lvl 120 druid Resto/Balance/Guardian 472+ilvl

Link na Armory:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... ul/Mukojin
Případně https://raider.io/characters/eu/drakthul/Mukojin

2.) Progress:
aktuálně po cca 5 měsíční pauze a předtím tuším 3 měsíce WoW classic. NYA 12/12HC, 3/12Myth, progress Hivemind (Před pauzou 8/9 BoD myth. za Druida Resto/Balance a Monk MW/BW/WW podle potřeb raidu)

3.) Alti:
Mukojino, lvl 120 Monk BW/MW/WW ilvl 470+- podle specu, nejslabší WW (hlavně zbraně)
https://worldofwarcraft.com/en-gb/chara ... l/Mukojino
(NYA 12/12HC, 2/12 Myth),
Dále na 120lvl - DH, Paladin, Warrior, Rogue, Dk, Mage, Priest.
lvl 115 shamy a 110 lock. Odkaz armory jsem linknul pouze na monka, protože ostatní postavy aktivně nehraji, jelikož při více nez 2-3 postavách příjde velice brzo vyhoření z WoW :) (Daily a weekly věci na tolika postavách je nemyslitelné :D )

4.) Info o sobě: ročník narození, rodina, bydlišťě (město), zaměstnání/student. Vaše zájmy, orientace, úchylky, prostě cokoliv, čím nás chcete zaujmout ;-)
Ročník 1988, zadaný, Písek (Kdo nezná, tak Jižní Čechy), několik let sem pracoval jako vedoucí výrobní linky/svářeč, nyní jako prodejce v nejmenovaném obchodě :) Jsem někdy trochu perfekcionista/puntíčkář, ale zároveň tak trochu flegmatik :-) WoW hraju tak nějak od Vanily s vynecháním cataclysm a pandy, vracel sem se ke konci WoD. Především někdy od WoTLK mam rád class, které mají možnost více speců. Proto hraju primárně Druid/Monka, v minulosti i hodně např. paladin/priest/shaman, ale Druid je prostě nej :) No a samozřejmě mě hodně bavi i M+ a nějaký ten Push.

5.) Jsi ochotný tvrdě progresovat, utrácet goldy za opravy při wipech a tolerovat chyby ostatních?
Tak nějak to k tomu WoW stále patří a momentálně tj v BFA na goldy celkem bez nároků :)

6.) Kdy můžeš hrát?
Nejpozději cca od 21:30 při práci většinou, jinak zpravidla bývám online během dne různě už i po ránu.

7.) Proč chceš hrát s Night Raiders?
Především kvuli RT, nechci se honit po práci domu, mezi dveřmi pozdravit přitelkyni za běhu k PC a během toho ještě jíst večeři, abych byl v 20:10 na raidu :-D

8.) Odkud ses dozvěděl o Night Raiders? (trade kanál, wow progress, známost atd.)
Wowprogress, Raider.o

Bonusove (ale povinne) otázky:
1.) Jak se díváš na sex s jiným druhem než homo sapiens, zkušenosti, fotky, prezentace...
Nikoho nesoudím :D každému přeju

slamos
Member
class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Mukojin, lvl 120 Druid

Příspěvek od slamos » 24.5.2020 21:47

Čau.
Jsem pro akorat jako nováček nemůžeš počítat s tim, že tě vemem hned na progress.

Odpovědět